Понеділок, 20.08.2018, 14:22

Головна » 2016 » Квітень » 20 » Звіт ЗШ №2 про методичний тиждень щодо формування математичних компетентностей молодших школярів

Звіт ЗШ №2

Відповідно до плану роботи методичного кабінету та  наказу УО виконавчого комітету Світловодської міської ради, наказу ЗШ№2 та плану проведення Фестивалю  з метою впровадження Державного стандарту початкової освіти 2012 року та формування  математичної компетентності молодших школярів у ЗШ I-III ступенів №2 було проведено ряд заходів.

11.04.2016. Ковальською Тетяною Григорівною у 1-Б класі було проведено урок - гру з математики « Додавання і віднімання круглих чисел. Розв’язування задач». Протягом уроку діти подорожували разом з головними героями казки « Колосок», виконували завдання - збирали зернята у колосок:написали математичний диктант, каліграфічну хвилинку, розв’язали проблемну ситуацію, ряд прикладів нового виду з теми уроку, задачу, пов’язану з додаванням круглих десятків. Перевірили учні засвоєння ними нового матеріалу виконавши самостійну роботу.           Урок проведено на високому методичному рівні з використанням ІКТ. За традицією наприкінці уроку діти отримали подарунки у вигляді розмальовок – ілюстрацій до казки.

12.04.2016. Гладка Любов Антонівна у 4-А класі провела вікторину з математики.

13.04.2016. Лисак Ольгою Миколаївною у 1-А класі був проведений КВК « У світі математики». Урок пройшов весело,бо першокласники полюбляють нестандартні типи уроків. Беруть активну участь. Учні складали звірів з геометричних фігур, грали у гру  « Рибак» - ловили рибу з математичними виразами і розв’язували їх, намагалися переправити через річку вовка, козу та капусту без втрат.

Мельник Людмилою Олександрівною у 2-Б класі проведена гра « Щасливий випадок». Вчитель мала за мету в ігровій формі вдосконалювати обчислювальні навички, розвивати логічне, нестандартне мислення, активізувати пізнавальну активність, вміння працювати в команді, виховання інтересу до математики. Конкурс « Гонка за лідером» - математичний ланцюжок, хто швидше і правильно обчислить; конкурс « Шифрувальники» - відгадати слова, заховані у ребусах.

14.04.2016. Завгородня Алла Миколаївна у 3 –А класі математичний « Брейн – ринг». У змаганнях брали участь 2 команди. Розв’язав ребуси, команди відкрили таємничу скриньку з математичними завданнями. Діти активну участь брали в конкурсах: « Розминка», « Хвилинка», «Задачі на логіку», « Конкурс капітанів», « Смішинка». У грі з глядачами вболівальники отримували призи. При проведенні конкурсу « Аукціон» діти  згадали загадки, прислів’я, в яких зустрічаються числа. Фіналом було нагородження найактивніших учасників та членів команди – переможниці.

Колесник Лілією Вікторівною у 2 – В класі була проведена математична вікторина « Що? Де? Коли?». Казкові герої Знайко та Незнайко познайомили дітей класу з історичними фактами в математиці, вченими та їхніми здобутками, розв’язували приклади та задачі з логічним навантаженням, працювали в групі, складаючи задачі по малюнках та розв’язували їх. Наприкінці гри всі учні отримали подарунки.

Бойчук Тетяна Михайлівна у 3 – Б класі провела гру-подорож « Цікава математика». Цей захід сприяв прищепленню інтересу до математики. Всі завдання носили казковий характер. Подорожували учні. Працюючи в групах, виконували завдання, подорожуючи станціями:                  « Шифрувальна», « Правильний Маршрут», «  Швидкий рахунок».

15.04.2016. Криволап Маргаритою Ігорівною у 3 – В класі була проведена математична вікторина. У ході вікторини діти брали активну участь: усний рахунок, розминка ( кожен учень передавав естафету наступному учаснику),математичний диктант, логічні  задачі.  Найбільше сподобалось складання геометричних фігур за обмежений час. Члени  команди – переможниці отримали приз та високі бали за роботу.

Вітько Юлія Романівна у 2 – А класі провела брейн – ринг « Математичний калейдоскоп». Метою заходу було удосконалення знань, умінь, навичок,набутих на уроках; відтворення раніше вивченого матеріалу; розвиток логічного мислення, пізнавальних здібностей; виховання позитивного ставлення до вивчення математики. Учні показали хороші знання. Прагнення до перемоги внесло емоційний елемент, що посилив зацікавленість в змаганні та спонукав до активної участі. Фіналом було нагородження переможців та винесення подяки присутнім.

.

Попругою Єлизаветою Володимирівною у 4 – Б класі був проведений брейн – ринг « У світі математики». Учні, поділившись на 2 команди,почали змагання з розминки, в ході якої показали свою ерудицію, швидку реакцію на запитання. Завдання дали змогу повторити таблицю множення, нумерацію багатоцифрових чисел та інше. З великим захопленням діти виконували завдання з геометричним матеріалом. Були підведені підсумки та нагороджені переможці.

Метою Фестивалю було формування математичної компетентності: удосконалення знань, умінь і навичок, набутих на уроках математики; практикувати учнів у відтворенні раніше вивченого матеріалу; розширювати світогляд учнів; розвивати логіку, мислення та пізнавальні здібності; виховувати позитивне ставлення до вивчення математики.

На мою думку, мета Фестивалю була цілком досягнута.

Матеріал підготувала заступник директора з навчально – виховної роботи Ковальська Т.Г.

Переглядів: 183 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »