Понеділок, 22.10.2018, 00:53

Головна » 2018 » Жовтень » 4 » «Він залишив назавжди Слід після себе у світі…»
«Він залишив назавжди Слід після себе у світі…»

У ЗШ  I-III ступенів №2 з 24 вересня по 28 вересня 2018 року в рамках Методичного тижня, присвяченого 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського було проведено ряд заходів.

Шапка О.В. підготувала для перегляду та ознайомленню з творами видатного педагога для учнів 1-4 класів мультфільми «За творами В.О.Сухомлинського»; для учнів 2-4 класів документальний фільм « Життя та діяльність видатного педагога».

Мельник Л.О., Максимовою І.С.( 1-Б) було проведено урок фантазій «Я теж хочу сказати своє слово». Були застосовані нестандартні форми роботи, методи критичного мислення. Створена вчителями на уроці  фантастична атмосфера сприяла розвитку вміння бачити і спостерігати за прекрасним у природі. Кожна дитина мала змогу передати своє ставлення , свої враження до почутого, побаченого у малюнках.

Завгородньою А.М.( З-Б) на високому рівні проведено міні-квест «В.О.Сухомлинський. Світ казок». Діти об’єдналися у 2 групи, обираючи квітку за кольором. Крокуючи станціями, виконували цікаві завдання:переказ казки за малюнками, редагування уривка тексту казки, розгадування ребусів і загадок. Результатом роботи  став випуск стіннівки «Світ казок».

28.09.2018 року в 4-А класі (Лисак О.М ) відбувся урок позакласного читання «Обов’язок. Відповідальність. В.Сухомлинський «Чому голуби прилетіли до Олега?» Діти складали твір-передбачення до змісту оповідання за опорними словами. Працюючи у парах, аналізували оповідання, самостійно складализапитання до змісту (прийом критичного мислення «Ромашка» та куб Блума), давали характеристику головному герою, складаючи «сенкан» у групах. Власну активність на уроці учні оцінювали, утворивши віночок із різнобарвного кленового листя (колір листя відповідав певному рівню активності).

Ковальська Т.Г. для своїх учнів 4-Б класу провела інтегрований урок мислення серед природи «Чарівні барви осені». Урок було проведено на майданчику «Школа під відкритим небом», який створили та оформили працівники школи Смірнов Є.Ф. та Ліперт О.А. Протягом уроку дітьми виконано багато цікавих завдань: аналіз віршів, відгадування загадок, зустріч з казковими персонажами, складання та декламування казок і віршів, «сенкану», «асоціативного куща», робота в групах, які були спрямовані на збагачення словникового запасу ,виховання любові до рідної природи, розвиток мислення, фантазії, уяву, на розвиток критичного мислення, вміння бачити і розуміти прекрасне. Наприкінці уроку, за традицією, завітав шкільний ляльковий театр «Вертеп» , учасники якого про інсценізували оповідання В.О.Сухомлинського «Дід-осінник»(керівник Ковтун О.В.)

Ковтун О.В. підготувала для учнів 4-5 класів інтерактивні ігри до творів В.Сухомлинського. Діти мали змогу в нестандартній формі відпрацьовувати навички роботи на комп’ютері та з великою зацікавленістю повторили і закріпили знання по раніше вивченим творам В.О.Сухомлинського.

Смірнова Г.Р. організувала та провела змістовну та цікаву екскурсію до шкільного музею, де ознайомила учнів з матеріалами, пов’язаними з життям та діяльністю В. Сухомлинського, колег, учнів та послідовників, що працювали і нині працюють у нашому місті, а також вшанування пам’яті Педагога світового рівня.

Підготувала ЗДНВР КовальськаТ.Г.

Переглядів: 40 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 1.0/1