Понеділок, 22.10.2018, 22:20

Головна » 2016 » Листопад » 1 » УКРАЇНСЬКА АРМІЯ. ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ
УКРАЇНСЬКА АРМІЯ. ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ

На Покрову українці відзначатимуть велике державне свято – День захисника України.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці було одним із найголовніших у козаків, за що воно отримало іншу назву – Козацька Покрова. У ХХ столітті козацькі традиції найяскравіше наслідувала Українська повстанська армія. Символічним днем утворення УПА вважається 14 жовтня 1942 року.

З 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

З метою національно-патріотичного виховання учнів, вшанування мужності живих та пам’яті загиблих захисників України у ЗШ І-ІІІ ст. №2 був розроблений  проект. Про історію свята захисника України учні дізнавалися під час прослуховування інформаційних хвилинок,  перегляду електронної презентації  та з книжкової виставки у приміщенні шкільної бібліотеки. Українці – нащадки воїнів-русичів, козаків, січових стрільців і вояків УПА! Слава воїнам – захисникам України!

Педагог-організатор ,  керівник клубу «Пошук» Смірнова Г.Р.

Вчитель історії Шовковська Н.Г.

Бібліотекар Фоміна О.В.

Переглядів: 114 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0