П`ятниця, 22.09.2017, 03:50

Головна » 2017 » Березень » 17 » Тиждень української мови та літератури в ЗШ I-III ст. №2
Тиждень української мови та літератури в ЗШ I-III ст. №2

Розпочався тиждень традиційною виставкою газет, присвяченій постаті Тараса Григоровича Шевченка, яку підготували учні 5-11 класів. Інформаційні проекти збагатили знання школярів новими фактами із життя Кобзаря.

Учні та вчителі школи  взяли участь у міських заходах, присвячених 203-й річниці із Дня народження великого поета (мітинг, флешмоб  біля пам’ятника видатного поета ).

Щорічно на базі шкільної бібліотеки проводяться Шевченківські читання ( керівник – Ковтун О.В. ). Невимушена й щира атмосфера заходу дозволяє виявити творчі здібності та навички декламування. Найкраще зуміла вразити слухачів Сазонова Єлизавета, учениця 8-Б класу, яка надзвичайно проникливо прочитала уривок з поеми «Сон».

Протягом тижня учні 10-11 класів змогли переглянути фільми, присвячені Т.Г.Шевченку ( «Мій Шевченко», «Таємниця генія Шевченка»,  «Тарас Шевченко. Заповіт» ).

Показовий урок з української літератури у 5-Б класі на тему «У бур’янах» С.Васильченка – один із найкращих  художнiх  творiв про дитинство Тараса Шевченка»  провела  Сидоренко І.В. Учитель застосувала різноманітні форми й методи навчання: евристична бесіда, мозковий штурм, проблемні запитання. А також Ірина Володимирівна вдало застосувала  ІКТ.

Учитель Кізенко О.Л. провела показовий урок з української мови у 5-Б класі   на тему «Подвоєння і подовження приголосних звуків». Під час уроку застосовувались такі форми й методи: фронтальне бліц-опитування, творче моделювання,робота з ілюстрацією, робота в парах тощо.

У кінці тижня відбулося засідання ШМО, на якому обговорили роботу всіх членів обєднання.

Голова ШМО вчителів української мови та літератури  Сидоренко І.В.

Переглядів: 165 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »