Понеділок, 19.02.2018, 05:04

Головна » 2018 » Лютий » 9 » ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК
ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

З 22.01.18. по 26.01.18 р. у загальноосвітній школі   І – ІІІ  ступенів №2 проходив тиждень природничих наук. У проведенні заходів приймали участь : вчитель хімії, Безкоровайна Олена Вікторівна, вчитель біології, Турчина Олена Вікторівна, вчитель географії, Бадешко Віталій Георгійович та вчитель основ здоров’я, Богомазюк  Наталія Миколаївна.

На початку відкриття тижня природничих наук було оголошено про проведення конкурсу предметних стінгазет, плакатів та малюнків. Всі класи школи прийняли в цьому активну участь.

Протягом тижня у школі проводились цікаві відкриті заходи, вікторини, презентації з хімії,  фотоконкурси, уроки хімії, валеологічні перерви та конкурси.

Учні нашої школи, проявили не аби яку цікавість до заходів та міроприємств, які їм були запропоновані.

Тож у 6-б класі проводилася географічна вікторина: «Подорож у світ географії». Під час проведення якої , учні систематизували і більш детально засвоїли основні географічні поняття і правила. Повторили географічну номенклатуру. Навчились працювати в командах та поважати думку кожного. Показали хороші знання з предмету: Алексахіна Анна, Гливук Анастасія, Костенко Артем, Лавірко Марія, Лещенко Олександр, Жаров Михайло, Насвіт Аліна.

На уроках хімії у 7–10 кл. проводилася вікторина «Загадкова  хімія». Учні дізналися багато нового і цікавого. Переконалися , що наука хімія містить в собі багато загадкових явищ. Найактивнішими  на уроках  були :  Вдовиченко Ашот, Гаращенко Олег, Дяченко Роман,Кручененко Олександра,  Коломієць Микола, Гаврилов Данііл, Скрябіна Марія, Осика Олександр,Біляєв Ілля, Черевик Михайло, Беззсмольна Дарина.

Для учнів 6–11-х класів була проведена вікторина «У світі флори та фауни». Де  протягом тижня учні мали можливість ознайомитися з тваринами та рослинами світу, які мають  різні ареали поширення на Землі.

У 8-б  класі проводилася вікторина з географії : «Гео - ерудити».  Учні класу змагаючись в командах, проявили себе кмітливими та винахідливими. Вірно складали описи, знаходили географічні об’єкти на картах.  Кожний вболівав за свою команду та намагався першим відшукати правильну відповідь. У вікторині найкраще проявили себе: Гаращенко Олег, Смірнова Аліна, Жаров Олександр, Запорожець Дмитро, Зябрєв Валентин, Василенко Іван, Барабаш Тимур.

На уроці біології   в  6 –б класі проводився КВК «Ми за здоровий спосіб життя».Діти  показали  хороші знання з біології та практично засвоїли біологічну термінологію. Найкращими були:  Дика Софія, Жаров Михайло, Лавірко Марія, Лещенко Олександр, Лисак Софія, Лисун Максим, Копьонкіна Аліна, Гливук Анастасія.

Протягом тижня на великих перервах проводились презентації з хімії «Цікаві досліди».

У 8-Б класі на уроці хімії проводилася пізнавальна гра – змагання   «Мандрівка у світ хімії».  Під час уроку діти креативно та логічно мислили, узагальнювали свої знання та розв’язували інтелектуальні завдання. Найкращими були: Гаращенко Олег, Дяченко Роман, Смірнова Аліна.

У 5–б класі  на уроці з основ здоров’я була проведена вікторина «Здоровим бути -  круто!» Діти дізналися багато цікаво та корисного.

Під час урочистого закриття тижня природничих наук були оголошені переможці конкурсів та змагань.

З географії

8-б клас:  перемогла команда «Винахідники»

6-б клас: перемогла команда «Геолог»

З хімії

8-а – 10 балів

8-б – 17 балів – ІІІ місце

9-а -  18 балів – ІІ місце

9-б – 19 балів –І місце

10 -   14 балів

11 -   18 балів – ІІ місце

Вчителі виставили кращим учням оцінки з предметів та оголосили подяку за активну участь у заходах і за виконані предметні стінгазети, плакати та малюнки.

Голова МО                            Бадешко В. Г.

Переглядів: 14 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »