Понеділок, 20.08.2018, 14:21

Головна » 2016 » Квітень » 14 » Тиждень фізичної культури в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух заради здоров'я».

З 04.04.2016 по 08.04. 2016 р. в ЗШ I-III ступенів №2 пройшов Тиждень фізичної культури в рамках проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух заради здоров'я».
Під час уроків  у  класах відбулися фізкультпаузи,  які діти проводили творчо та організовано. Черговий 7-Б клас на перервах проводив з дітьми молодших класів малорухливі ігри.
Учні 1-11класів  підготували малюнки (1-5 кл), стіннівки (6-8кл), вислови про здоров’я та ЗСЖ (9-11кл). Виставка робіт яскраво відображала потяг до руху заради здоров’я , до цікавого, активного відпочинку. Впродовж тижня учні 9-Б класу показали виступ агітбригади  учням 1-8 класів , надали дітям багато корисної інформації та перевірили її засвоєння.
07.04.2016 у школі відбулося гучне та  яскраве спортивно-розважальне свято серед 7-х класів «Здорові діти – здорова нація» , присвячене Всесвітньому Дню здоров’я, яке організувала  учитель ФК Касьян І.П. На святі було присутнє почесне журі у складі заступника директора школи з виховної роботи Крилової О.І., бібліотекаря Фоміної О.В. , педагога-організатора Конєвої Т.М. на чолі з директором Плітко В.Л. Після урочистого відкриття змагань учні 7-А та 7-Б класів бадьоро , весело , завзято почали розминатися, бігати, стрибати , відповідати на запитання вікторини. Кумедні естафети змусили вболівальників та суддів сміятися до сліз.
Компетентне та справедливе журі повідомило присутніх про перемогу 7-Б класу та відзначило  чіткі, аргументовані відповіді 7-А класу на запитання вікторин . Плітко В.Л. сказала всім присутнім багато теплих слів та побажань: усім рухатися заради здоров’я та вести здоровий спосіб життя.
Серед 1-5 класів пройшли змагання «Веселі старти». Було гаряче , весело , цікаво. Діти дуже полюбляють бігати , стрибати , випробувати себе під час нових завдань. Так було  і зараз. Навіть програш сприймався як ще один крок до здоров’я та ЗСЖ. Ми так вчимо , а  діти намагаються прислуховуватися до порад вчителів – Дмитрієва І.В., Касьян І.П..
Учні 6-8 класів продовжували рух до здоров’я на волейбольному майданчику. Боротьба була дуже запеклою , ніхто не хотів поступатися . Але переміг сильніший , дружний клас .
Учні 9-11 класів підготували корисні поради про здоров’я та ЗСЖ , з якими змогли ознайомитися всі : від учнів  до батьків, від учителів до робітників школи.
Всі заходи до «Руху заради здоров’я» пройшли на високому рівні.

Підготувала керівник ШМО вчителів фізичної культури Касьян І.П.

Переглядів: 177 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »