П`ятниця, 22.09.2017, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗШ №2 м.Світловодська

ЗШ І-ІІІ ст. №2 з 15.06.2017р. оголошує набір до 10 класу із профілем «Українська філологія»
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 17 » Результати участі учнів школи в ІІ етапі учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році
11:07
Результати участі учнів школи в ІІ етапі учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

 

На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА від 11.10.2016 року № 699 «Про організацію та проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2016/2017 навчальному році», наказу управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради від 12.10.2016 року № 292 «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 05 листопада по 25 грудня 2016 року був проведений ІІ етап (міський) Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 1042 учні загальноосвітніх шкіл міста, 87 з яких є учнями нашого навчального закладу.

Відповідно до рішень журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад призові місця посіли такі учні:

  • І місце – Гаращенко Олег з фізики (7-Б клас, вчитель Башаєв О.А.);
  • І місце – Гаращенко Олег з хімії (7-Б клас, вчитель Безкоровайна);
  • І місце – Осика Олександр з біології (9-А клас, вчитель Турчина О.В.);
  • І місце - Ченакал Ярослав з трудового навчання (8-Б клас, вчитель Козуля І.Ю.);
  • ІІ місце – Безсмольна Дарина з історії (8-А клас, вчитель Шовковська Н.Г.);
  • ІІ місце - Васильєв Денис з трудового навчання (11 клас, вчитель Козуля І.Ю.);
  • ІІ місце – Кравченко Христина з історії (10 клас, вчитель Смірнова Г.Р.);
  • ІІ місце - Безсмольна Дарина з хімії (8-А клас, вчитель Безкоровайна);
  • ІІ місце – Гаращенко Олег з математики (7-Б клас, вчитель Каніболоцька В.В.);
  • ІІ місце – Коломієць Микола з математики (8-Б клас, вчитель Каніболоцька В.В.);
  • ІІІ місце - Берестовська Юлія з обслуговуючої праці (9-Б клас, вчитель Воробйова);
  • ІІІ місце – Ковтун Олексій з української мови (8-Б клас, вчитель Плітко В.Л.);
  • ІІІ місце – Коломієць Микола з фізики (8-Б клас, вчитель Башаєв О.А.);
  • ІІІ місце – Коннова Єлизавета з біології (11 клас, вчитель Турчина О.В.);
  • ІІІ місце – Кручіненко Олександра з англійської мови (9-Б клас, вчитель Шабаліна О.Б.).
  • ІІІ місце – Черевик Михайло з біології (8-А клас, вчитель Турчина О.В.);

ІІІ місце –Тюріна Катерина (10 клас, вчитель Бадешко В.Г.).

       

 

Переглядів: 67 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Block title
- ”Національна
Block title
«гаряча лінія» - ”Національна
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz