Неділя, 18.11.2018, 15:46

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Історія без брому і нафталіну
Історія без брому і нафталіну

Напередодні свят 14 жовтня у кімнаті-музеї педагогічної слави освітян-світловодців відкрита нова цікава експозиція «Історія без брому і нафталіну». Мета її створення – поглиблення знань учнів з історії виникнення свят та історії боротьби українського народу за власну державність.

Експозиція, відповідно святам, поділяється на 4 розділи:

• До свята Покрови Пресвятої Богородиці;

• До Дня Українського козацтва;

• До Дня створення УПА;

• До Дня захисника України.

На виставках представлені цінні експонати, серед яких ікона Покрови Пресвятої  Богородиці 18 століття, макет дерев’яної хрестово-купольної церкви у стилі бароко, артефакти козацької доби, унікальні видання з іконографії української ікони та історії УПА, деталі зброї  із зони ООС, амуніція сучасної української армії тощо.

Створення експозиції та проведення пізнавальних екскурсій для учнів стало можливим завдяки співпраці кімнати-музею педагогічної слави, Світловодського міського краєзнавчого музею, ЦВПВ та просвітницького центру Свято-Покровського собору.

Відповідальна за роботу кімнати-музею педагогічної слави

педагог-організатор Смірнова Галина Рафілівна

Переглядів: 19 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0