Вівторок, 19.06.2018, 13:04

Головна » 2018 » Квітень » 20 » День Цивільного захисту
День Цивільного захисту

20.04.2018 р. в загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів №2 Світловодської міської ради Кіровоградської області був проведений День Цивільного захисту.

Основною метою та завданнями «Дня ЦЗ» були:

- практична перевірка готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан;

- формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки;

- навчання керівного та командно-начальницького складу цивільного захисту навчального закладу з організації та проведення заходів цивільного захисту.

Для проведення «Дня ЦЗ» залучилися:

- керівний, педагогічний склад та технічний персонал школи;

- особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту;

- учні 1 - 11 - х класів.

Для проведення Дня цивільного захисту було розроблено план підготовки та проведення Дня ЦЗ у школі. У ході проведення Дня ЦЗ всі заплановані заходи виконано.

Протягом  «Дня цивільного захисту» були проведені такі заходи:

- проведення єдиного уроку "Цивільний захист";

- конкурс малюнків «Надзвичайні ситуації очима дітей (1-7 класи) та конкурс плакатів     "Цивільний захист" (8-11 класи);

- виставка літератури з питань цивільного захисту в шкільній бібліотеці;

- виставка засобів індивідуального захисту, спецодягу;

•  змагання та вікторини з питань дій у надзвичайних ситуаціях.

З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу.

Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на спортивний майданчик освітнього  закладу.

В цей час до місця евакуації оперативно прибула задіяна у навчаннях санітарна дружина начального закладу, а відділення рятувальників проводило розвідку приміщень та ліквідовувало умовну пожежу.

• педколектив за сигналом начальника ЦЗ «Увага, всім!» діяли грамотно і чітко.

Висновок:

Участь учнів, працівників школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.

Переглядів: 38 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »