П`ятниця, 22.09.2017, 03:48

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Декада математики, фізики та інформатиків загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2

zsh2-tizhden-mif-7.png (34. Kb)

З 23 січня по 03 лютого 2017 р. згідно з планом роботи на 2016-2017 навчальний рік в загальноосвітній школі № 2 було проведено Декаду математики, фізики та інформатики.
Метою Декади було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, фізики та інформатики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Для її проведення були залучені учні 5-11 класів, які були організаторами та учасниками різних видів змагань.

Розпочалася Декада традиційно: ЗДНВР Криворучко В.П. провела загальношкільну лінійку, де оголосила про початок Декади точних наук та ознайомила всіх присутніх з планом проведення різноманітних заходів.
На уроках фізики, математики та інформатики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя видатних вчених математиків та фізиків. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд кросвордів.

Протягом Декади були проведені такі заходи:

• Урок - проект з геометрії в 9-Б класі з використанням ІКТ «Симетрія навколо нас» (учитель математики Криворучко В.П.).
• Конкурс на кращий малюнок у програмі MSPoint «Моя країна – моя родина». Кращі роботи були визнані в учнів: Доненко Д. (6-Б), Скалацького Д. (7-А), Коровякова І. (5-Б).
• Флешмоб «Здоровим бути здорово» (учитель інформатики Ковальська Н.І.).
• Перегляд відеороликів «Цікавинки інформатики».
• Презентація творчого проекту з геометрії та інформатики у вигляді матеріальних дизайнерських моделей учнів 7-х класів «Кабінет інформатики моєї мрії» (учителі: Ковальська Н.І., Каніболоцька В.В., Конєва Т.М.).
• Конкурс саморобних геометричних тіл та фігур учнів 6-х класів (учителі: Каніболоцька В.В., Конєва Т.М.). Переможці: Скалацький Д., Бондаренко А., Криворучко А., Невкрита Н., Лисовенко Л., Гачан Ю.
• Математична гра «Слабка ланка». Переможцями стали учні 11 класу Василевський А., Васильєв Д., Горобець М.
• Гра «Найрозумніший» серед учнів 5-х класів (вчителі математики Каніболоцька В.В., Конєва Т.М.). Переможцями стали учні 5-Б класу Лисун М., Насвіт Є., Сухінов К..
• Показовий урок алгебри в 7-А класі з теми «Розкладання многочленів на множники за допомогою формул скороченого множення» (вчитель Конєва Т.М.).
• Кращі учні 8-х класів Горобець Д., Коломієць М., Білик Б., Воєнний В., Савистяненко А., Черевик М. створили он-лайн тести на Google платформі за допомогою форм з таких тем «Кодування», «Текстовий процесор», «Програмування» (вчитель Ковальська Н.І.).
• Вікторина з математики для учнів 6-х класів. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу математики.
• Цікаво пройшов конкурс для вболівальників «Хто перший встав – того й капці». Учні розгадували прості та водночас логічні задачки під час перерв між турами змагання.
• Участь учнів у зимовій сесії Всеукраїнських олімпіад «Олімпус» для 4-11 класів з математики та «Олімпусик» для 1-3 класів (інтегровані тести).

Декада пройшла на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей протягом цих двох тижнів було більш цікавим і запам'ятається надовго.

zsh2-tizhden-mif-1.png (354.85 Kb)zsh2-tizhden-mif-2.png (314.88 Kb)zsh2-tizhden-mif-3.png (346.73 Kb)zsh2-tizhden-mif-4.png (365.78 Kb)zsh2-tizhden-mif-6.png (378.8 Kb)

Адміністрація ЗШ №2

Переглядів: 45 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0