П`ятниця, 22.09.2017, 03:46

Головна » 2017 » Січень » 24 » Чи відомо Вам, що у нас у місті є таке цікаве і пізнавальне ПТПП «Елегія-Гранд»?

Я з дітьми працюю вже з 32 роки. Вже з 1 класу ми подорожуємо рідним містом, відвідуємо міста сусідніх областей.

І ось нещодавно ми побували на міському підприємстві «Елегія-Гранд», яке очолює Страшний Олександр Миколайович. Наша екскурсія була автобусно-пішохідною (автобус нам надав тато учениці Близнюк А., директор заводу «Адсорбентів» Близнюк С.М). Після уроків ми сіли в автобус і відправилися до колишнього Рибколгоспу. Шлях до місця екскурсії минув швидко, бо ми всі дружно і весело  співали дитячі пісні українських композиторів. Доїхавши до місця призначення, діти були у розгубленому стані, не знали, що на них чекає. Нас привітно зустріли Васильченко Ольга Борисівна та Коломойцева Вероніка Василівна, які й провели нас дивовижними шляхами підприємства. Нас ознайомили з процесом виготовлення керамічних виробів (на підприємстві виготовляють 384 видів продукції):

• 1 цех: замішують керамічну масу у великих діжках(отримують масу з м. Славянська);

• 2 цех: заливають цю масу у спеціальні форми;

• 3 цех:  обмивають і зачищають обмиті вироби;

• 4 цех: сушать( на спеціальних полицях);

• 5 цех: первинний обпал(t = 780);

• 6 цех: глазурують вироби;

• 7цех: задувають із аерографа фарбою;

• 8 цех: вторинний обпал(t = 1250);

• 9 цех: сортують (відбраковують) вироби;

• 10 цех: художники домальовують дрібні деталі, наклеюють декор, оздоблюють золотом;

• 11 цех: третинний обпал (t = 780-820);

• 12 цех: упаковують у коробки і відправляють на склад для подальшого відвозу по пунктах замовників.

Крокуючи по маленьких затишних цехах, діти не тільки слухали цікаві розповіді, а й змогли стати активними учасниками того чи іншого процесу.

Найемоційнішим для дітей стало відвідування виставочної зали. Ми були приємно здивовані і вражені величезною кількістю виробів, які виготовляють члени цього хоч і невеликого, але дружного колективу. Діти з широко відкритими очима одноголосно прокричали:« Вау! Клас!»

Вироби цього підприємства відправляють у різні куточки нашої країни:посуд – на торговельні точки, декоративні пляшки – на лікеро – горілчані підприємства, інші – у мережу магазинів.

Багато хто вирішив усі свої сили спрямувати для того, щоб у майбутньому стати такими ж майстрами з великої літери.

Ми були першими екскурсантами цього підприємства. Тому на згадку отримали декоративні пляшки «Тризуб», «Долар».

Екскурсія дуже сподобалась . Із захопленням діти розповідали своїм батькам про почуте й побачене.

Виносимо подяку працівникам ПТПП «Елегія-Гранд» Страшному О.М, Васильченко О.Б, Коломойцевій В.В, директору заводу «Адсорбентів» Близнюку С.М, водію автобуса Кошману М.В.

Наша екскурсія не перша і не остання!

Хто ще не знає, що в нашому місті є таке маленьке, але потрібне підприємство,завітайте, не пошкодуєте!

C:\Users\admin\Desktop\100_5585.JPG

ЗДНВР ЗШ І-ІІІ ст. № 2