Понеділок, 22.10.2018, 00:44

Головна » Архів матеріалів

У вересні є такий день, коли учні ЗШ №2 йдуть до школи із квітами в руках. І це не перше вересня. Це свято «Квітуй, Україно!», під час якого відбувається виставка-конкурс квіткових композицій. Ось і цього року 23 вересня учні  всіх класів взяли участь у цьому конкурсі, який проходив під гаслом «Діти України за мир!»  Яскраво і весело було на святі! Які гарні композиції виготовили учні! Звісно, учням початкових класів допомагали батьки, за що їм велика подяка. Члени  журі оцінили роботи та розподілили місця між класами. Всі класи отримали грамоти.

Переглядів: 141 | Додав: Адміністратор | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

Щорічно вже стало традицією в ЗШ №2 проводити Свято фізкультури та спорту. 11 вересня 2015 року учні 2-11 класів мали змогу взяти участь у цьому святі. Розпочався день з Олімпійського уроку, під час якого класні керівники розповідали дітям про відомих українських спортсменів, про їх досягнення на Олімпійських іграх, згадували історію Олімпійських ігор, а також мотивували учнів на ведення здорового способу життя. Після уроку  на подвір’ї школи  відбулася лінійка, на якій всі класи презентували себе: назва, девіз, символіка; вчителі фізкультури провели за допомогою старшокласників загальну зарядку для 2-11 класів, а потім учні 2-х класів взяли участь у  конкурсі малюнку на асфальті «Здорова дитина – здорова країна», для учнів 3-4 класів були проведені «Веселі старти» в шкільному спортзалі, а для учнів 5-11 класів – різноманітні змагання на шкільному стадіоні. Навіть відбувся невеликий танцювальний батл (поки судді визнавали пере ... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: Адміністратор | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

На початку  нового навчального року в усіх школах міста проводиться Місячник «Увага! Діти на дорозі!» Учні ЗШ №2, зокрема дружина ЮІР, впродовж Місячника чергують на перехресті біля школи та на «зебрі» біля універмагу «Центральний».  Завдяки їм діти мають змогу безпечно переходити вулицю, ідучи до школи. Адже водії нашого міста, на жаль, не завжди реагують на пішохідні переходи. Дорослі ставляться до чергування  «юірівців» позитивно, дякують їм, посміхаються.

Переглядів: 142 | Додав: Адміністратор | Дата: 17.09.2015 | Коментарі (0)

1 вересня 2015 року у Світловодській загальноосвітній школі №2 в 11 класі класним керівником Турчиною Оленою Вікторівною був проведений перший урок на тему: «Ми-нація єдина!»

Виховання патріотичної свідомості, почуттів і переконань учнів,які знаходяться на порозі дорослого життя, неможливо відокремити від складного цілісного процесу формування особистості. Як зазначав В.О. Сухомлинський, патріотизм як діяльна спрямованість свідомості, волі, почуттів діалектично пов'язаний з освіченістю, етичною, естетичною й емоційною культурою, світоглядною стійкістю, творчою працею.Саме досягненню цієї важливої мети був присвячений цей захід.

Переглядів: 254 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.09.2015 | Коментарі (0)

1 вересня 2015 року  у 2- Б класі  ЗШ  №2 м. Світловодська  класний керівник Мельник Л.О. провела  перший урок «Ми – нація єдина».  Дошку прикрашали ілюстрації краєвидів України, козаків, кобзаря, дівчини-українки, схематична карта України та ін.  Діти слухали  поезію Л. Костенко, використовуючи методи гронування, добирали слова-риси характеру притаманні українській нації, складали асоціативний кущ до слова «Україна». Наостанок  діти , залишаючи відбиток своєї долоньки  на карті України, дарували  своїй Батьківщині  побажання .

Переглядів: 304 | Додав: Адміністратор | Дата: 08.09.2015 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2018  »