Неділя, 19.11.2017, 19:01

ЗВІТ ШМО ВЧІТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ, ОСНОВ ЗДОРОВ’Я, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ЕСТ..

ЗВІТ ШМО

ВЧІТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ, ОСНОВ ЗДОРОВ’Я, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ЕСТЕТИЧНИХ НАУК ЗА 2016-2017 Н.Р.

Протягом 2016-2017 навчального року вчителі ШМО продовжували працювати над проблемою: «Підвищення ефективності навчання,виховання активної особистості та формування творчого мислення шляхом технологій розвивального навчання». Відбулося  4  засідання .

На 1 засіданні заслухали інформацію від Касьян І. П. про хід виконання планових завдань на 2016-2017 н.р. та обговорили « Можливість здійснювати аналіз та оцінку своєї діяльності, а також свідомо обирати ті чи інші технологічні процеси та прийоми».

На 2 засіданні підвели підсумки шкільної та міської олімпіади з                  трудового    навчання, шкільних та міських змагань з фізичної культури

В жовтні відбулися міські  змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2006-2004 р.н.

Досягнення

Збірна школи 2006-2004 р.н.             ІІ  місце

Вчителі: Дмитрієв І. В .,Чорна С. Є.

В листопаді 2016 р .учні  8-11  класів брали участь у міській олімпіаді з трудового навчання

Досягнення

Хлопці:   Ченакал  Я.   8-Б кл.              І  місце

Васильєв  Д.  11 кл.              ІІ  місце

Вчитель:  Козуля  І. Ю.

Дівчата:  Берестовська Ю.  9-Б кл.      ІІІ  місце

Вчитель:  Воробйова О.О.

З 31.10 по 04.11 проходив тиждень вчителів трудового навчання та естетичних наук.

Були організовані:

*виставка творчих робіт та вікторина на ІІІ поверсі школи у супроводі музичного вернісажу                                                 (вчителі:БезугловО.М., КозуляІ.Ю., Воробйова О.О.).

*відкритий урок з музичного мистецтва: «Пісні козацької слави» та вікторина з художньої  культури в 10-11 кл.(вчитель: Безуглов О.М.);

*відкритий урок з трудового навчання: «Техніка різьби по ДВП,ДСП»(вчитель: Козуля І.Ю.);     .

*відкритий урок з образотворчого мистецтва: «Техніка виконання графічних малюнків»(вчитель: Вітько Ю.В.).

З  14.11 по 18.11 проходив тиждень вчителів ФК, захисту Вітчизни та основ здоров’я,на якому згідно с планом були проведені наступні заходи:

*відкритий урок: « Засоби захисту органів дихання»,10 кл. (вчитель: Козуля І. Ю.);

*виховна година з основ здоров’я: «Хвороби цивілізації» (вчитель: Безкоровайна О. В.);

*вікторина з основ здоров’я: «Це ми повинні знати»(вчитель: Безкоровайнп О. В.»

*відкритий урок з ФК: «Гімнастика. Колове тренування» (вчитель: Чорна С. Є.);

*вікторина з ФК: « Знавці Олімпійських ігор» 5-11кл.,«Мандрівка країною здоров’я»(вчитель: Касьян І. П.);

*стіннівки, малюнки: «Здоровий спосіб життя- у кожній родині на все життя!»(вчителі МО);

*спортивні змагання: «Веселі козачата» 1-4 кл., «Старти надій» 5-7 кл., волейбол 8-9 кл., традиційна волейбольна зустріч вчителів учнями 10-11 кл.

На 3 засіданні обговорили проблеми виховання та навчання інноваційної діяльності на уроках та ефективного підходу до підбору матеріалів. Прослухали звіт Безуглова О. М., Касьян І. П.про підсумки проведених тижнів, олімпіад, змагань.

На 4 засіданні провели круглий стіл. Обговорили пропозиції щодо планування роботи ШМО на наступний навчальний рік. Заслухали вчителів, які пройшли атестацію в цьому році – Козулю І. Ю. та Чорну С. Є. Дали оцінку роботі вчителів ШМО. Всі вчителі працювали творчо,сумлінно.

Козуля І. Ю. приніс у шкільну скарбницю 2 призових місця на олімпіаді з ТН; в День ЦЗ в школі провів відкритий урок в 11 кл. «Тероризм - загроза людству XXІ століття» за участю представника служби з надзвичайних ситуацій Фоміна М. Ю. Достойно представив команду школи «Козаки-рятівники» в війсково- патріотичній грі «Джура». Вчитель підтвердив вищу кваліфікаційну категорію.

Чорна С. Є. атестувалася на ІІ кваліфікаційну категорію. Брала участь у підготовці збірних команд школи до змагань з футболу - 2 місце,з піонерболу -1 місце . Провела тенісний  турнір серед учнів 8 – 11 кл.

Дмитрієв І. В. підготував збірну школи з міні – футболу, футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» - 2 місце,з піонерболу -1 місце .

Касьян І. П. брала участь у підготовці збірних команд з футболу, піонерболу -1 місце, у проведенні Олімпійського тижня та Олімпійського уроку.

На 2017 -2018

«  Листопад 2017  »