Вівторок, 21.01.2020, 04:58
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗШ №2 м.Світловодська

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

З 22.01.18. по 26.01.18 р. у загальноосвітній школі   І – ІІІ  ступенів №2 проходив тиждень природничих наук. У проведенні заходів приймали участь : вчитель хімії, Безкоровайна Олена Вікторівна, вчитель біології, Турчина Олена Вікторівна, вчитель географії, Бадешко Віталій Георгійович та вчитель основ здоров’я, Богомазюк  Наталія Миколаївна.

На початку відкриття тижня природничих наук було оголошено про проведення конкурсу предметних стінгазет, плакатів та малюнків. Всі класи школи прийняли в цьому активну участь.

Протягом тижня у школі проводились цікаві відкриті заходи, вікторини, презентації з хімії,  фотоконкурси, уроки хімії, валеологічні перерви та конкурси.

Учні нашої школи, проявили не аби яку цікавість до заходів та міроприємств, які їм були запропоновані.

Тож у 6-б класі проводилася географічна вікторина: «Подорож у світ географії». Під час проведення якої , учні систематизували і більш детально засвоїли основні географічні поняття і правила. Повторили географічну номенклатуру. Навчились працювати в командах та поважати думку кожного. Показали хороші знання з предмету: Алексахіна Анна, Гливук Анастасія, Костенко Артем, Лавірко Марія, Лещенко Олександр, Жаров Михайло, Насвіт Аліна.

На уроках хімії у 7–10 кл. проводилася вікторина «Загадкова  хімія». Учні дізналися багато нового і цікавого. Переконалися , що наука хімія містить в собі багато загадкових явищ. Найактивнішими  на уроках  були :  Вдовиченко Ашот, Гаращенко Олег, Дяченко Роман,Кручененко Олександра,  Коломієць Микола, Гаврилов Данііл, Скрябіна Марія, Осика Олександр,Біляєв Ілля, Черевик Михайло, Беззсмольна Дарина.

Для учнів 6–11-х класів була проведена вікторина «У світі флори та фауни». Де  протягом тижня учні мали можливість ознайомитися з тваринами та рослинами світу, які мають  різні ареали поширення на Землі. 

У 8-б  класі проводилася вікторина з географії : «Гео - ерудити».  Учні класу змагаючись в командах, проявили себе кмітливими та винахідливими. Вірно складали описи, знаходили географічні об’єкти на картах.  Кожний вболівав за свою команду та намагався першим відшукати правильну відповідь. У вікторині найкраще проявили себе: Гаращенко Олег, Смірнова Аліна, Жаров Олександр, Запорожець Дмитро, Зябрєв Валентин, Василенко Іван, Барабаш Тимур.

На уроці біології   в  6 –б класі проводився КВК «Ми за здоровий спосіб життя».Діти  показали  хороші знання з біології та практично засвоїли біологічну термінологію. Найкращими були:  Дика Софія, Жаров Михайло, Лавірко Марія, Лещенко Олександр, Лисак Софія, Лисун Максим, Копьонкіна Аліна, Гливук Анастасія.

Протягом тижня на великих перервах проводились презентації з хімії «Цікаві досліди».

У 8-Б класі на уроці хімії проводилася пізнавальна гра – змагання   «Мандрівка у світ хімії».  Під час уроку діти креативно та логічно мислили, узагальнювали свої знання та розв’язували інтелектуальні завдання. Найкращими були: Гаращенко Олег, Дяченко Роман, Смірнова Аліна.

У 5–б класі  на уроці з основ здоров’я була проведена вікторина «Здоровим бути -  круто!» Діти дізналися багато цікаво та корисного.

Під час урочистого закриття тижня природничих наук були оголошені переможці конкурсів та змагань.

З географії

8-б клас:  перемогла команда «Винахідники»

6-б клас: перемогла команда «Геолог»

З хімії

8-а – 10 балів

8-б – 17 балів – ІІІ місце

9-а -  18 балів – ІІ місце

9-б – 19 балів –І місце

10 -   14 балів

11 -   18 балів – ІІ місце

 

Вчителі виставили кращим учням оцінки з предметів та оголосили подяку за активну участь у заходах і за виконані предметні стінгазети, плакати та малюнки.

 

 

Голова МО                            Бадешко В. Г.   

 

  

З 04.12.2017р. по 11.12.17р. в межах роботи ШМО “Росмовлітзарліт” в ЗШ№2 був проведений традиційний предметний тиждень російської мови, літератури та зарубіжної літератури.
На заходах предметного тижня були присутні: методист управління освіти Козлова М.В. та керівник ММО Кранкус О.М.
Мета предметного тижня: закріпити знання та навички, отримані учнями на уроках, в позакласних виховних заходах; розвивати творчість обдарованих учнів; поглиблювати інтерес до книги, до предмету; поділитись досвідом впровадження елементів розвивального навчання на уроках та позакласних заходах.


04.12.17р.— виставка:
• малюнків “Світ зарубіжної літератури очима дітей. Брали участь учні 5-6 класів. 
• виставка літературних газет “Святкуємо ювілеї”. Брали участь учні 7-11класів.

zsh2-mozarlit-1.png (315.76 Kb)zsh2-mozarlit-6.png (268.54 Kb)

05.12.17р.—ювілейна вікторина (205р. з дня виходу з друку збірки братів Грімм «Дитячі і сімейні казки»). Брали участь учні 5-11кл. Підготували вчителі: Долгашова К.І., Недєлко Л.П.
06.12.17р.—поетичний конкурс «Кто создан из камня, кто создан из глины, а я серебрюсь и сверкаю!!!» (Конкурс віршів М.Цвєтаєвої до 125-річчя від Дня народження).

Брали участь учні 7-11 класів.
Підготували вчителі: Крилова О.І., Недєлко Л.П., Долгашова К.І.
Переможці конкурсу:
І місце: Касяненко К., 11 клас, Троян Ю. 8-А клас.
ІІ місце: Сазонова Є., 9-Б клас, Кравченко І., 8-А клас.,
ІІІ місце: Северин І., 10 клас, Барабаш Т., 8-Б клас.

zsh2-mozarlit-2.png (315.33 Kb)

07.12.17р.— Інтерактивний кінозал «В країні Гріммландії». (Перегляд кращих мультверсій казок братів Грімм). Підготували вчителі: Долгашова К.І., Недєлко Л.П.

zsh2-mozarlit-3.png (295.79 Kb)

07.12.17р.—Актуальний репортаж з переможницями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури 2017/2018н.р., ученицями 11 класу Кравченко Х. та Тюріною К.

zsh2-mozarlit-4.png (172.81 Kb)

08.12.2017р. в 6-Б класі вчителем російської мови, літератури та зарубіжної літератури Недєлко Л.П. був проведений відкритий урок на тему «ПЧ О.Генрі “Різдво з несподіванкою. Дива трапляються».
Мета уроку: познайомити учнів з життям і з творчістю американського письменника О.Генрі; з оповіданням як жанром літератури; формувати розуміння, що ініціативність та підприємливість є головними рисами під час ухвалення життєво важливих рішень; розвивати навички зв᾽яного образного мовлення, аналізу художнього тексту та інтерпретації, навички компаративного аналізу, висловлення власного ставлення та власної думки по відношенню до головного героя; виховувати почуття любові та милосердя.
Тип уроку: комбінований.

zsh2-mozarlit-5.png (365.65 Kb)

Найбільш суттєвим на уроці був аналіз тексту та його інтерпретація, на основі якої була складена характеристика головного героя, що допомогла зрозуміти, чому у житті героя трапилося диво.
Враховуючи віковий склад дітей, на уроці домінувала колективна форма роботи, бо у 6- класників ще остаточно не сформовані навички інтерпретації художнього тексту.
Головним методом навчання на уроці був навчальний діалог, поєднаний із аналітичним та синтетичним методами навчання, з елементами культурологічного аналізу (“Різдвяна пісня у прозі”) та наочним методом у формі поєднання демонстрації з ілюстрацією через ІКТ ресурс “Prezi”.
Перелічені методи та прийоми дали змогу в повній мірі реалізувати мету уроку та провести урок у відповідності з педагогічними принципами: доступності, послідовності, науковості та наочності.

 

Керівник ШМО «Росмовлітзарліт»
Недєлко Л.П.

 

Тиждень права

z2-tizhden-prava-1.jpg (47.79 Kb)

З 4 по 8 грудня 2017 року в загальноосвітній школі №2 відбулися заходи в межах Всеукраїнського тижня права, а саме: виставка малюнків «Україна – правова держава» (4-6 кл.), випуск тематичних газет (8-9 кл.); правовий КВК (9 кл.); зустріч з інспектором поліції: бесіда щодо попередження булінга в учнівському колективі (5 кл.); перегляд і обговорення презентації «Булінг у дитячому середовищі» (6-7 кл.); інформхвилинка «Конвенція ООН про права дитини» (клуб «Еліт»); відео-лекція щодо попередження насильства (9 кл.); батьківський всеобуч «Попередження насильства» (1-11 кл.); загальношкільний захід «День позитиву» (1-11кл.).

 

8 грудня в 5-11 класах був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» (5-11 кл.). Ці заходи мали на меті правове виховання учнів, профілактику насилля в учнівському та сімейному середовищі, виховання толерантності та превентивне виховання.

z2-tizhden-prava-2.jpg (74.3 Kb)z2-tizhden-prava-3.jpg (68.89 Kb)z2-tizhden-prava-4.jpg (62.99 Kb)z2-tizhden-prava-5.jpg (52.47 Kb)z2-tizhden-prava-6.jpg (58.34 Kb)

 

ЗДВР Крилова О.І.

Тиждень початкової школи у ЗШ№2

У рамках Тижня з нагоди відзначення річниці від дня народження В.О.Сухомлинського, вчителями початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 було проведено ряд уроків позакласного читання:
1-А (Криволап М.І.) «Великі чесноти маленьких людей»,
1-Б (БойчукТ.М.) «Карнавал осінніх барв»,
2-Б (Завгородня А.М.) «Подорож сторінками казок В.О.Сухомлинського. Складання казок»,
3-А (Лисак О.М.) «Дорогою добра. За творами В.Сухомлинського»,
3-Б (Ковальська Т.Г.) урок-співпраці «До читацької скарбнички В.О.Сухомлинського»,
4-А (Колесник Л.В.) «Школа добрих справ»,
4-Б (Мельник Л.О.) «Згаяний день. В.О.Сухомлинський».

 

Уроки сприяли повторенню та розширенню знань учнів про життєдіяльність геніального педагога, розвитку критичного та продуктивного мислення (робота в парах, групах,розгадування загадок, ребусів, проблемних ситуацій і т.д.), розширенню читацького кола, висловленню особистого ставлення до героїв, оцінювання вчинків, вихованню кращих рис людини.

z2-tizhden-suh-1.jpg (55.79 Kb)z2-tizhden-suh-2.jpg (62.97 Kb)z2-tizhden-suh-3.jpg (64.91 Kb)z2-tizhden-suh-4.jpg (.23 Kb)z2-tizhden-suh-5.jpg (65.21 Kb)z2-tizhden-suh-6.jpg (59.51 Kb)

 

ЗДНВР ЗШ №2 Ковальська Т.Г.

Вхід на сайт
Block title
- ”Національна
Block title
«гаряча лінія» - ”Національна
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz