Четвер, 04.06.2020, 18:10
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗШ №2 м.Світловодська

З 13.03 по 22.05.2020 р. школа закрита на КАРАНТИН. Навчальний процес здійснюється ДИСТАНЦІЙНО
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 145
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади 2019-2020н.р.

     На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту  Кіровоградської ОДА від 13.09.2019 року № 665-од «Про затвердження Умов проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів з навчальних предметів» та від 11.10.2019 року №  742-од «Про організацію та проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2019/2020 навчальному році та у жовтні 2020 року», наказу управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради від 16.10.2019 року № 342 «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  з 02 листопада по 22 грудня 2019 року  був проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому взяли участь 60 учнів нашої школи.

     Відповідно  до рішень фахових журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали наступні учні:

З української мови та літератури:

І місце – Вдовиченко Ашот (9-А клас, вчитель Сидоренко І.В.).

 

З біології:

ІІ місце – Барабаш Тимур (10 клас, вчитель Турчина О.В.);

ІІІ місце – Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Турчина О.В.).

 

З математики:

ІІ місце – Петенко Вікторія (7-Б клас, вчитель Криворучко В.П.),

ІІмісце –  Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Каніболоцька В.В.),

ІІ місце – Чарута Юрій (11 клас, вчитель Каніболоцька В.В.).

 

З історії:

І місце –  Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Смірнова Г.Р.),

ІІ місце – Мірошніченко Денис (11 клас, вчитель Смірнова Г.Р.).

 

З фізики:

І місце – Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Башаєв О.А.);

ІІ місце – Сидоренко Нікіта (7-Б  клас, вчитель Башаєв О.А.).

 

З трудового навчання:

І місце – Вдовиченко Ашот (9-А клас, вчитель Козуля І.Ю.);

ІІІ місце – Ємельянова Ірина (11 клас, вчитель Богомазюк Н.М.).

 

З російської мови та зарубіжної літератури:

І місце – Мірошніченко Денис  (11 клас, вчитель Недєлко Л.П. ),

ІІІ місце – Соколова Софія (9-Б клас, вчитель Недєлко Л.П.),

ІІІ місце – Скрябіна Марія (9-Б клас, вчитель недєлко Л.П.).

 

З хімії:

І місце – Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Безкоровайна О.В.);

 

З астрономії:

I місце – Безсмольна Дарина (11 клас, вчитель Башаєв О.А.);

IІІ місце –  Дяченко Роман (11 клас, вчитель Башаєв О.А.).

 

З екології:

І місце – Барабаш Тимур  (10 клас, вчитель Турчина О.В.);

ІІІ місце – Черевик Михайло (11 клас, вчитель Турчина О.В.).

 

З правознавства:

ІІ місце –  Мірошніченко Денис  (11 клас, вчитель Шовковська Н.Г.).

 

З інформатики:

ІІІ місце – Барабаш Тимур  (10 клас, вчитель Книш О.С.).

 

З англійської мови:

ІІІ місце – Дяченко Роман (10 клас, вчитель Шабаліна О.Б.).

 

Вхід на сайт
Block title
- ”Національна
Block title
«гаряча лінія» - ”Національна
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz