Субота, 22.09.2018, 14:30

07 вересня 2018 року День фізичної культури і спорту

МІФ

З

З  метою розширення знань учнів з предмету, посилення позакласної роботи та роботи зі здібними школярами, здійснення нових підходів до оцінювання професійної діяльності вчителя, що сприяє творчому та професійному зростанню педагогів у Світловодській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2  в період з 16 по 22 лютого  2016 року проходив Тиждень МІФ – математики, інформатики, фізики. До його проведення включилися всі вчителі ШМО точних наук:        Башаєв О.А., Каніболоцька В.В., Книш О.С., Ковальська Н.І., Конєва Т.М., Криворучко В.П..

Усні журнали, бесіди, зустрічі за круглим столом, позакласні заходи, виставки, математичні ігри, вікторини- це далеко не всі заходи, які дають можливість реалізувати позакласну роботу з точних наук і використані вчителями в ході проведення Тижня. До проведення заходів були залучені учні як середньої та старшої школи, так і школярі початкових класів. Серед учнів проходили змагання, проводилися відкриті уроки, малювалися стінні газети, демонструвалися математичні фокуси, розв’язувалися цікаві задачі. Все це дало можливість краще і глибше пізнати математику, знайти для себе щось нове і несподіване.
          Перед початком Тижня МІФ в школі пройшли міні-лінійки, на яких оголошений план проведення Тижня по закінченню- підведені його підсумки, нагороджені найактивніші учасники.

З метою прищеплення учням інтересу до математики, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей дітей, бажання примножувати свої знання в школі  пройшли конкурси-виставки стінних газет (для дорослих школярів), конкурс математичних малюнків, казок (для молодших школярів), віршів. Конкурс-огляд математичних рефератів, виставка «Учням про видатних математиків» тощо було проведено протягом Тижня.

Для розвитку через гру інтересу до математики, її історії, читання додаткової літератури, розвитку логічного мислення, кмітливості, виховання чесності, доброзичливості під час проведення змагань проведені математичні ігри, брейн-ринги, турніри юних математиків, математичні бої, змагання.
         З метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення історико-математичного кругозору учнів, виховання зацікавленості предметом вчителями-предметниками, за підтримки учнів, проведені  зустрічі за круглим столом, які довели, що учні мають навички роботи з додатковими джерелами інформації, окрім знань з предмета мають естетичні смаки і уподобання.
         Розв׳язування ребусів, кросвордів, головоломок, цікавих математичних задач, демонстрація математичних фокусів сприяло розвитку пам׳яті, уваги, уяви, мислення і кмітливості в учнів.

В рамках Тижня МІФ 41 учень школи взяв участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді Олімпус з математики. Чекаємо результатів

«  Вересень 2018  »