П`ятниця, 22.09.2017, 03:52

Галерея пам'яті

20 січня 2017р., перестало битися Ваше добре, турботливе серце, у котрому вистачало тепла для всіх. Ви пішли із життя так рано, залишивши нас у розпачі. Ми всі були безсилі Вам допомогти. Немає таких слів, щоб висловити нашу печаль. Скільки не мине часу, Ви завжди будете поряд із нами. Спіть спокійно, Наша Дорога, Інно Василівно! Лебединим пухом хай буде Вам земля, а душі - Царство Небесне!

C:\Users\admin\Desktop\3KZPMQ1HRG0.jpg

22 січня 2016 року відійшла у Вічність вчитель початкових класів ЗШ I-III ступенів №2 Чудинович Ольга Миколаївна. Сьогодні, рік потому, колеги згадують чарівну жінку, талановиту вчительку та гарну подругу.

«Ніколи нам не забути той страшний день і ту страшну хвилину, коли підступна смерть вирвала її з нашого життя, коли перестало битися її серце. Вона пішли в інший світ, звідки вже немає вороття. Хай сонечко зігріває її останню домівку, хай м’якою буде їй земля, хай янголи охороняють її спокій. Царство небесне Вам, наша дорога, рідна, незабутня, Ольго Миколаївно! У цей поминальний день всі, хто її знав, згадайте добрим і тихим словом».

Директор ЗШ №2 Плітко В.Л.

«Швидко плине час, уже рік, як немає з нами нашої дорогої колеги Чудинович Ольги Миколаївни. Але  назавжди залишиться в нашій пам’яті її   щира душа і добре серце. Світлий образ Ольги Миколаївни завжди буде з нами.  Нехай її згадають теплим словом усі, хто  знав. Низько схиляємо голови, Ольго Миколаївно, перед Вашою могилою.   Вічне Вам  Царство Небесне та вічна пам'ять».

ЗДВР ЗШ №2  Крилова О.І.

«Минає рік тяжкої скорботи і печалі, як Ольги Миколаївни немає з нами. Великий біль у серці, бо все перед очима той страшний день, як вона назавжди покинула наш колектив. Не можемо змиритися з тим, що ніколи не побачимо її, не почуємо теплих слів. Вона мали золоту душу, щире серце і вмілі руки.  Дякуємо Богові, що ця людина була у нашому колективі.  Царство Небесне добрій душі Ольги Миколаївни».

ЗДНВР ЗШ№2 Криворучко В.П.

«Життя людське, мов тоненька нитка, обривається. Не існує тих слів, щоб висловити біль, горе, від якого плачуть наші серця. Ми сумуємо за нашою колегою Ольгою Миколаївною. Не можемо повірити в те, що навіки перестало битися її турботливе серце. Вона була для нас опорою, порадницею і дуже гарним керівником. Вона прожила життя для своїх дітей, рідних, для своїх учнів, завжди про всіх піклувалися. Тяжка хвороба забрала  здоров’я Ольги Миколаївни, а безжальна смерть вирвала з життя. Вона вже ніколи не повернетеся до рідної домівки,до рідної школи, не зустрінете нас усмішкою чи порадою. В наших серцях Ви, Ольга Миколаївна, будете жити вічно, ми завжди будемо пам’ятати Вас.  Спи спокійно. Нехай   душі Вашій  буде вічний спокій і  Царство Небесне».

F:\IMG_8686.JPG

Учителі початкових класів ЗШ №2

« Горбок землі мовчить, як все довкола, і огортає душу тихий жаль,

що не побачимо ніколи ні Твою радість, ні Твою печаль.

Нема Тебе, хоч скільки хочеш клич, сама печаль повисла над землею.

У світі серед безлічі облич вже не зустріти усмішки Твоєї.

Не заросте ніколи та стежина, що провела Тебе  в останню путь.

Похилиться зажурена калина і добрим словом люди пом’януть.

Скільки не мине часу, Ти завжди будеш поряд із нами.

Хай над Твоєю могилою світить сонце, жалібно співають пташки,

А на квітах буде роса – то пам’ять про Тебе.

Спи спокійно, наша дорога Ольго Миколаївно,

Лебединим пухом хай буде Тобі земля.»

Родина Лисаків

«Скільки у світі людей, стільки й характерів, доль. Одні непомітними, боязкими  равликами проповзають по життю, інші ж яскравим смолоскипом вриваються у світ, зігріваючи своїм теплом, віддаючи частку свого душевного тепла. Саме такі слова слід сказати про нашу шановну першу вчительку, колегу Чудинович Ольгу Миколаївну.

Ольго Миколаївно!Так несподівано Ви нас покинули. Неможливо забути і повернути ту ласку, доброту, турботу, гостинність, жіночу мудрість, безмежну любов до дітей та онуків,які були властиві Вам. Ми приносимо Вам квіти, які Ви дуже любили,- нам нічого іншого не залишається. Ми безсилі щось змінити, але знаємо і віримо, що Ви, усміхнена, завжди поруч із нами. Поминаємо Вас усім класним колективом.  Вічна Вам пам’ять і Царство Небесне».

Класний керівник 9-Б класу ЗШ №2 Ковтун О.В.,

батьки, учні

« Я Ольгу Миколаївну знаю ще зі шкільних років. Ми навчалися в  школі №4 міста Світловодська. Це була дуже сором’язлива дівчина, навчалась гарно і брала все краще від своєї першої вчительки –  Куріщенко Віри Дмитрівни . З 8 класу і до закінчення школи очолювала шефський загін над молодшими учнями: проводила з ними багато  часу, гралася на перервах, брала участь у виховних заходах, готувала їх до вступу у піонери, комсомольці. Тому не дивно, що після закінчення школи Оля, не роздумуючи, стала студенткою Кіровоградського педінституту.

З того часу наші шляхи розійшлися: вона навчалася у Кіровограді, а я  - в Олександрії. Обидві ми повернулися до рідного міста і стали працювати у школах: спочатку у школі №10, а потім  - у нашій рідній школі №2. Саме тут ми знову зустрілися, але вже колегами.

Ольга Миколаївна була справжнім професіоналом своєї справи, Учитель з великої літери. Багато наших колег, молодих і не тільки, навчалися у неї майстерності і нерідко користувалися її порадами та допомогою. Вона була терпляча і чуйна, завжди могла вислухати кожного, хто звертався до неї за підтримкою, щось порадити, нікому не відмовляла у проханнях. Могла чудово піднести настрій кожному, хто був чимось засмучений, розгублений, пригнічений. ЇЇ веселі історії, жарти могли розвеселити будь – кого.

Нам дуже не вистачає Ольги Миколаївни на наших корпоративах і «посиділках», де вона завжди відзначалася як господиня, як мати, як порадник.  Такої людини у нашому колективі немає.

Ольга Миколаївна назавжди залишиться у моїй пам’яті і пам’яті всіх колег як  зразок стійкості, життєрадісності, активності і професіоналізму. Спочивайте з миром, дорога наша Ольго Миколаївно!»

ЗДНВР ЗШ №2 Ковальська Т.Г.

«  Вересень 2017  »